Zadzwoń: +48 12 659 23 44 - Email: technik@cdvi.com.pl

Security To Access

Szkolenia

Akademia CDVI

Sprawdź kalendarz szkoleń na https://szkolenia.cdvi.pl/ zarejestruj się i zostań ekspertem w dziedzinie Systemów Kontroli Dostępu oraz automatycznych drzwi.

#zostańwdomu i zamów bezpłatny pakiet szkoleniowy Atrium Krypto i zostań specjalistą od najnowocześniejszego i najbezpieczniejszego systemu kontroli dostępu na rynku. Powiedz NIE klonowaniu kart, oraz sprawdź jak zamienić kartę zbliżeniową na smartfon.

CDVI sprawia, że nauka o kontroli dostępu jest łatwa i wygodna, niezależnie od tego, czy odbywa się na miejscu w naszych nowoczesnych obiektach szkoleniowych, czy w internetowych seminariach internetowych tzw. webinarium.
Szkolenie w ramach Akademii CDVI zostało zaprojektowane z myślą o instalatorach, ale także personel sprzedaży oraz personel techniczny naszych dystrybutorów, może skorzystać z dostępnej wiedzy i wsparcia technicznego.

W szczególności zapraszamy na warsztaty produktowe z zakresu Systemów Kontroli Dostępu, warsztaty oparte na realnych scenariuszach, pozwalających konstruowanie dowolnej architektury SKD w ramach CDVI Lab. do 22 drzwi.

Podczas warsztatów bazujemy na pełnej gamie produktów m.in. zasilacze, elektrozaczepy, zwory, zamki solenoidowe, czytniki kart, klawiatury, czytniki dalekiego zasięgu, przyciski wyjścia, automatyka drzwi, kontrolery.