Zadzwoń: +48 12 659 23 44 - Email: technik@cdvi.com.pl

Security To Access

Nowości

Nieuws

System kontroli dostępu wzbogacony o pomiar temperatury ciała ludzkiego…

System kontroli dostępu FTC1000, stanowi część produktów CDVI zaliczanych do rozwiązań specjalistycznych, który w połączeniu z systemem Atrium lub Centaur oraz DIGIWAY, tworzy grupę rozwiązań do całkowicie bezdotykowej kontroli dostępu do drzwi, bramek obrotowych, czy wjazdów.

Bezdotykowe drzwi w walce z koronawirusem

CDVI oferuje rozwiązania, które są bardzo pomocne w codziennym użytkowaniu w szczególności dla osób z niepełnosprawnością lub ograniczoną sprawnością ruchową. Są to w szczególności automatyka drzwi DIGIWAY, który fizycznie otwiera drzwi, jak również radarowy czujnik aktywacji i przyciski działające na zbliżenie dłoni lub ręki.

Jak zdobyć pieniądze na windę oraz automatyczne drzwi, czy wideodomofony?

W celu zwiększenie dostępności do budynków mieszkalnictwa wielorodzinnego, jak również budynków użyteczności publicznej, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju uruchamia kolejny projekt, zapewniający finansowanie inwestycji - Fundusz Dostępności. O wsparcie będą mogły ubiegać się wszystkie podmioty będące właścicielami ww.

Ustawa o dostępności stała się faktem

14 sierpnia 2019, Prezydent Andrzej Duda, podpisał ustawę o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Tym samym inicjatywa podjęta w ramach programu Dostępność Plus, przyniosła zamierzony efekt w postaci regulacji prawnej. Ta ustawa zmienia wszystko, ponieważ m.in. w ciągu najbliższych 2 lat, zakłada likwidację braier architektonicznych we wszystkich budynkach publicznych, m.in. urzędy, szkoły, szpitale, uczelnie, przychodnie, muzea.

Konferencja „Laboratorium Dostępności”

Dostępność architektoniczna obiektów i przestrzeni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie zaprezentujemy Państwu na żywo najnowocześniejszą technologię w obszarze automatycznych drzwi DIGIWAY zarządzanych przez system kontroli dostępu ATRIUM, działającego w oparciu o technologię automatycznej identyfikacji CDVI PASS - SMART ACCESS - SMART CITY

Współpraca na rzecz likwidacji barier architektonicznych

W czerwcu 2017 r. CDVI rozpoczęło współpracę z Fundacją Integracja. Integracja jest jedną z największych organiazacji w Polsce, działających na rzecz osób z niepełnosprawnością. Pomysł na współpracę pojawił się dość naturalnie, ponieważ CDVI w swojej ofercie posiada rozwiązania niejako dedykowane osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi, jak również osobom z ograniczoną sprawnością ruchową. 

Dostępność Plus - Wielki Program, Wielka Sprawa

W dniu 8 lipca 2018r. Grupa CDVI  przystąpiła do partnerstwa na rzecz dostępności. Jest to pakt w ramach rządowego programu Dostępność Plus, który jest kierowany dla wszystkich osób w szczególności dla osób z niepełnosprawnościami oraz ograniczeniami ruchowymi.

Jest to pierwszy tak kompleksowy program rządowy, mający na celu likwidację barier - wszędzie.
Program obejmuje 8 obszarów: architektura, transport, edukacja, służba zdrowia, cyfryzacja, usługi, konkurencyjność i koordynacja.

Aplikacje dla GALEO 4.0 są już dostępne!

Nowa wersja GALEO może być zaprogramowana w "klasyczny" sposób (po zdefiniowaniu kodu głównego) za pomocą klawiszy klawiatury lub zaprogramowana w Smart sposób na twoim Smartfonie, dzięki technologii Bluetooth 4.0 oraz aplikacji CDVI (Manager).

Jeśli Twój smartfon to iPhone, możesz ją pobrać w App Store.

Wybierz swój kolor z MOONAR!

Nie musisz decydować o kolorze czytnika przy zamówieniu...będzie na to czas podczas instalacji. 

Czytnik zbliżeniowy 125 kHz MOONAR w standardzie ma teraz dwie obudowy w kolorze białym i czarnym.

Nazwa katalogowa produktu to: MOONARWB.

Czytnik MOONARWB wyświetla status drzwi za pomocą wielokolorowego podświetlenia:

Niebieski = "Gotowość"
Pomarańczowy = "Karta zbliżona"
Zielony = "Dostęp dozwolony"
Czerwony = "Odmowa dostępu"

Czy ktoś pamięta jaki był numer IP do ATRIUM?

Dzięki aplikacji "ATRIUM Finder" (dostępna na Android oraz iOS), twoje urządzenie mobilne pokaże wszystkie A22 w sieci. 
Jedno klikniecie na A22 otworzy panel logowania. Ta aplikacja jest niezastępiona kiedy nie pamięta się numeru IP ATRIUM. 

Aplikacja ATRIUM finder jest dostępna w sklepach Google Play oraz Apple Store. Pobierz i sprawdź!

BIOSYS1 Biometric Reader

BIOSYS1 już w sprzedaży! Stylowy Biometryczny czytnik zaprojektowany do pracy z każdym systemem Kontroli Dostępu, czy Alarmowym obsługującym standard Wiegand. Ten czytnik został zaprojektowany z użyciem najnowszych technologii i zaawansowanej sensoryki, posiada sygnalizację statusu autoryzacji dzięki wbudowanemu podświetleniu LED. 

Posiada pamięć na 500 wzorców biometrycznych, posiada czujnik sabotażowy oraz dla zachowania bezpieczeństwa, dostarczany jest z zewnętrznym kontrolerem. 

DIGIWAY SR

Digiway SR (Spring Return) to zaawansowany technicznie wysokiej jakości system, przeznaczony do automatycznego otwierania drzwi rozwiernych w budynkach użyteczności publicznej. Idealny dla dużych i ciężkich drzwi do 200kg lub do drzwi P.Poż - spełnia normę dla zabezpieczenia na 1 godzinę EI60.

Procedura konfiguracji jest podobna do Digiway Plus, co zapewnia instalatorom łatwą i szybką konfigurację dzięki menu w języku polskim.

Prosimy o kontakt na numer telefonu +48 12 659 23 44 lub email info@cdvi.com.pl

Back to Top