Zadzwoń: +48 12 659 23 44 - Email: technik@cdvi.com.pl

Security To Access

Nowości

Nieuws

System kontroli dostępu Atrium Krypto - dostęp zdalny

W ramach Akademii CDVI, mamy przyjemność udostępnić Państwu zdalny dostęp do naszego najnowszego systemu kontroli dostępu ATRUM Krypto w oparciu o kontroler A22K.

Korzystają z tej sposobności, będziecie mieli sposobność zapoznać się z pełną funkcjonalnością kontrolera oraz oprogramowania Atrium - system jest dostępny w trybie 24h

Dla ułatwienia konfiguracji, przygotowaliśmy instrukcję dostępną tutaj

Czytnik Kart Zbliżeniowych CDVI - 125 kHz, Mifare, DESFire, Wiegand, OSDP

Czytniki kart zbliżeniowych mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa obiektu, ponieważ wykożystana w nim technologia oraz standard odczytu kart zbliżeniowych, determinuje poziom szyfrowania komunikacji. Im wyższy poziom szyfrowania, tym karty stają się fizycznie niemożliwe do skopiowania.

Jak dobrać odpowiedni System Kontroli Dostępu

Jaki system kontroli dostępu wybrać? Czym się kierować przy wyborze?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że sformułowanie system kontroli dostępu jest dość ogólne i należy je doprecyzować. Otóż w zakresie kontroli dostępu funkcjonują rozwiązania na pozór odrębnych od siebie warstwach:

- Technologii Informacyjnych (IT)

- Technologii Operacyjnych (OT)

Ważne, jednak aby je odróżniać, ponieważ w obu funkcjonują systemy kontroli dostępu. A więc:

Powiedz NIE klonowaniu pilotów - Piloty nie do skopiowania / sklonowania

Aktualne zabezpieczenia pilotów do bram, oferowane przez światowych producentów automatyki bram - stały się bez użyteczne! 

Dzisiaj na rynku jest wiele "firm" oferujących tanie zamienniki do oryginalnych pilotów. Nie są to oryginalne produkty, a jedynie niskiej jakości zamienniki które w wyniku działań hakerskich posiadają zaimplementowane algorytmy i klucze zabezpieczeń do ponad 300 producentów na świecie, złamanie klucza kodu zmiennego KeeLoq, nie jest dzisiaj trudne. Konsekwencją takiego stanu rzeczy, jest sytuacja w której wystarczy kupić jeden samokopiujący pilot, który będzie kompatybilny z setkami znanych na świecie marek producentów bram, szlabanów, rolet, itp.

Pytanie, gdzie podziało się bezpieczeństwo? Jak uniknąć klonowania czy kopiowania pilotów? Jak skutecznie zabezpieczyć miejsca parkingowe?

System kontroli dostępu wzbogacony o pomiar temperatury ciała ludzkiego…

System kontroli dostępu FTC1000, stanowi część produktów CDVI zaliczanych do rozwiązań specjalistycznych, który w połączeniu z systemem Atrium lub Centaur oraz DIGIWAY, tworzy grupę rozwiązań do całkowicie bezdotykowej kontroli dostępu do drzwi, bramek obrotowych, czy wjazdów.

Bezdotykowe drzwi w walce z koronawirusem

CDVI oferuje rozwiązania, które są bardzo pomocne w codziennym użytkowaniu w szczególności dla osób z niepełnosprawnością lub ograniczoną sprawnością ruchową. Są to w szczególności automatyka drzwi DIGIWAY, który fizycznie otwiera drzwi, jak również radarowy czujnik aktywacji i przyciski działające na zbliżenie dłoni lub ręki.

Jak zdobyć pieniądze na windę oraz automatyczne drzwi, czy wideodomofony?

W celu zwiększenie dostępności do budynków mieszkalnictwa wielorodzinnego, jak również budynków użyteczności publicznej, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju uruchamia kolejny projekt, zapewniający finansowanie inwestycji - Fundusz Dostępności. O wsparcie będą mogły ubiegać się wszystkie podmioty będące właścicielami ww.

Ustawa o dostępności stała się faktem

14 sierpnia 2019, Prezydent Andrzej Duda, podpisał ustawę o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Tym samym inicjatywa podjęta w ramach programu Dostępność Plus, przyniosła zamierzony efekt w postaci regulacji prawnej. Ta ustawa zmienia wszystko, ponieważ m.in. w ciągu najbliższych 2 lat, zakłada likwidację braier architektonicznych we wszystkich budynkach publicznych, m.in. urzędy, szkoły, szpitale, uczelnie, przychodnie, muzea.

Konferencja „Laboratorium Dostępności”

Dostępność architektoniczna obiektów i przestrzeni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie zaprezentujemy Państwu na żywo najnowocześniejszą technologię w obszarze automatycznych drzwi DIGIWAY zarządzanych przez system kontroli dostępu ATRIUM, działającego w oparciu o technologię automatycznej identyfikacji CDVI PASS - SMART ACCESS - SMART CITY

Współpraca na rzecz likwidacji barier architektonicznych

W czerwcu 2017 r. CDVI rozpoczęło współpracę z Fundacją Integracja. Integracja jest jedną z największych organiazacji w Polsce, działających na rzecz osób z niepełnosprawnością. Pomysł na współpracę pojawił się dość naturalnie, ponieważ CDVI w swojej ofercie posiada rozwiązania niejako dedykowane osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi, jak również osobom z ograniczoną sprawnością ruchową. 

Dostępność Plus - Wielki Program, Wielka Sprawa

W dniu 8 lipca 2018r. Grupa CDVI  przystąpiła do partnerstwa na rzecz dostępności. Jest to pakt w ramach rządowego programu Dostępność Plus, który jest kierowany dla wszystkich osób w szczególności dla osób z niepełnosprawnościami oraz ograniczeniami ruchowymi.

Jest to pierwszy tak kompleksowy program rządowy, mający na celu likwidację barier - wszędzie.
Program obejmuje 8 obszarów: architektura, transport, edukacja, służba zdrowia, cyfryzacja, usługi, konkurencyjność i koordynacja.

Aplikacje dla GALEO 4.0 są już dostępne!

Nowa wersja GALEO może być zaprogramowana w "klasyczny" sposób (po zdefiniowaniu kodu głównego) za pomocą klawiszy klawiatury lub zaprogramowana w Smart sposób na twoim Smartfonie, dzięki technologii Bluetooth 4.0 oraz aplikacji CDVI (Manager).

Jeśli Twój smartfon to iPhone, możesz ją pobrać w App Store.

Wybierz swój kolor z MOONAR!

Nie musisz decydować o kolorze czytnika przy zamówieniu...będzie na to czas podczas instalacji. 

Czytnik zbliżeniowy 125 kHz MOONAR w standardzie ma teraz dwie obudowy w kolorze białym i czarnym.

Nazwa katalogowa produktu to: MOONARWB.

Czytnik MOONARWB wyświetla status drzwi za pomocą wielokolorowego podświetlenia:

Niebieski = "Gotowość"
Pomarańczowy = "Karta zbliżona"
Zielony = "Dostęp dozwolony"
Czerwony = "Odmowa dostępu"

Czy ktoś pamięta jaki był numer IP do ATRIUM?

Dzięki aplikacji "ATRIUM Finder" (dostępna na Android oraz iOS), twoje urządzenie mobilne pokaże wszystkie A22 w sieci. 
Jedno klikniecie na A22 otworzy panel logowania. Ta aplikacja jest niezastępiona kiedy nie pamięta się numeru IP ATRIUM. 

Aplikacja ATRIUM finder jest dostępna w sklepach Google Play oraz Apple Store. Pobierz i sprawdź!

BIOSYS1 Biometric Reader

BIOSYS1 już w sprzedaży! Stylowy Biometryczny czytnik zaprojektowany do pracy z każdym systemem Kontroli Dostępu, czy Alarmowym obsługującym standard Wiegand. Ten czytnik został zaprojektowany z użyciem najnowszych technologii i zaawansowanej sensoryki, posiada sygnalizację statusu autoryzacji dzięki wbudowanemu podświetleniu LED. 

Posiada pamięć na 500 wzorców biometrycznych, posiada czujnik sabotażowy oraz dla zachowania bezpieczeństwa, dostarczany jest z zewnętrznym kontrolerem. 

DIGIWAY SR

Digiway SR (Spring Return) to zaawansowany technicznie wysokiej jakości system, przeznaczony do automatycznego otwierania drzwi rozwiernych w budynkach użyteczności publicznej. Idealny dla dużych i ciężkich drzwi do 200kg lub do drzwi P.Poż - spełnia normę dla zabezpieczenia na 1 godzinę EI60.

Procedura konfiguracji jest podobna do Digiway Plus, co zapewnia instalatorom łatwą i szybką konfigurację dzięki menu w języku polskim.

Prosimy o kontakt na numer telefonu +48 12 659 23 44 lub email info@cdvi.com.pl

Back to Top